Jak zařídit jednoduše byt podle feng shui

Pár jednotlivců má možnost zvolit si klima nebo případně dům v závislosti na standardech Feng Shui. Prostě pochopte, že singulární rozhodnutí domova Feng Shui nezavazuje. Obecně platí, že způsob života, odborné a společenské povinnosti rozhodují při výběru místa k životu, stejně jako jeho současná okolnost. Proto je obzvláště nutné zaměřit se na vnitřek domu nebo bytu a představit jej podle standardů Feng Shui. Majitel nebo obyvatel domu smí vybírat konstrukční materiály, malovat prostory v ideálních tónech, nakupovat nábytek podle jejich vkusu. V případě, že představíte vnitřek závislý na standardech Feng Shui, vytvoříte přátelské a nápadité životní klima, v neposlední řadě bude chránit všechny obyvatele před tlakem a napětím. Použitím nejméně obtížných metod lze proud v domě posunout tak, aby

Jeden z pokynů Feng Shui naznačuje, jak rozdělit prostory a kde by měl být zadržovací vchod. Při nepravděpodobnosti, že si všimnou, nebude narušen celkový postup chi v domě nebo v bytě. Současně se hovoří o aranžování předmětů a vylepšení děliče. Nepříznivé účinky mozkových bolestí nebo útoků bolesti hlavy nezažijete z důvodu, že máte migrénu, ale kvůli svému hmotnému klimatu. Nejprve jsou životně důležité střešní vyzařování, vzhledem k tomu, že například silné vyzařující vyzařující střechy skrz naskrz produkují úžasně hroznou energii chi. V takových případech Feng Shui obvykle doporučuje zavést extra lehké střechy, pod kterými by se tyče zakrývaly. Nebudeme o těchto věcech mluvit vyčerpávajícím způsobem, přestože jsou obrovské. Budeme hovořit více o vybavení, ozdobách, zejména kompozicích. Pochopte však, že motivací Feng Shui není rozvíjet chuť, například to, co vybrat pozadí nebo oběd, a ukázat hlavní konzistence, na jejichž základě by bylo vytvořeno nejekonomičtější klima. Rezidence, jak je naznačeno rámcem bagua, by měla být poskytována bez výhrad. Hlavní věcí je prosperita a diskutabilní vybavení pokojů.

O klenotech, zejména v případě, že jsou pojmenovány po renomovaných jednotlivcích a mají místo u populárních jedinců, svět zná neomezené množství příběhů, které vyprávějí, jak svým novým kupujícím a nositelům přinesly radost nebo incident. Možnost, že drahokamy mají určité síly, které důrazně nebo nepříznivě ovlivňují nositele, není oddělena od prstu. Feng Shui sdílí tento názor. Zastaralí Číňané vnímali, že použité věci nebo nábytek mají specifickou chi-energii, což je obvykle hrozné. Jsou to jednoduše sběratelské předměty, řekněme, starý nábytek, nádobí nebo svíčky, které agregují úžasně hroznou chi-energii po mnoho let nebo stovek let a později se mohou šířit po celé místnosti. V případě, že byste se raději nespojili s historickým pozadím věků, navrhuje se tyto „významné“ věci rychle odevzdat. Vážíte si bez otázek dědečkových hodin svého dědečka nebo kanceláře babičky? Feng Shui nabízí „čištění“ takových věcí, to znamená jejich čištění vodou oslabenou octem nebo citrusovým extraktem nebo odpovědí z růžového základního oleje. To eliminuje staré energie.

Feng Shui rovněž zkoumá rohy a ostré hrany. Mohou ovlivnit energii čchi a následně oslabit přehlednost místnosti. Rohy a hrany lze „dezinfikovat“ třikrát:

  1. Nechte takový bod osamocený zakaleným lezením nebo květem vysoké díry.
  2. Připojte bambusové tyčinky obklopené širokým červeným pruhem.
  3. Zavěste větrné mýtné (platné, jsou více využívány venku).

Energie in a jang by měla být životaschopná s motivací za místností. Jangová energie by měla nejprve zvítězit za nějakou dobu, kdy dochází k dynamickému životu, a tady by měla mít místnost více energie. V případě, že je místnost, která je skutečně zaplavena energií, využita jako pracovní místnost, doporučuje se ji připravit tak, aby se vytvořily jangové komponenty. Kromě toho jsou jak použité strukturní materiály, tak použité tóny významné.

Základní principy

Energie místnosti je neuvěřitelně ovlivněna vybranými montážními materiály. Každá energie má své vlastní chi, takže je důležité zaměřit se na pět složek a osm ložisek světa. Hladký povrch, zejména sklo a hotové dřevo, zrychlují energii chi. Nepříjemné nebo jemné povrchy, například drsné pozadí nebo rostlinná vlákna, pak opět brání energii chi. Rovnováhu složek můžete dosáhnout zesílením vodní složky v místnosti, kde převládá strom. Dopad látky v místnosti je do značné míry řízen množstvím, které je využito. Například skleněný vchod funguje mnohem více uzemněný než skleněný stůl. Při výběru materiálů nabízí Feng Shui základní vodítko: používejte však mnoho běžných materiálů, jak by bylo obezřetné! Falešné upravené materiály zpožďovaly nebo zadržovaly energii chi.

Dřevo

Pokud jde o energie čchi, dřevo se odvíjí, pokud mají pokoje větší množství této látky. Je zřejmé, že se musíte zaměřit na to, jak se zachází se dřevem. Jemné dřevo brání proudu, tvrdé dřevo ho zrychluje.

Je vhodné využít strom na severní straně, protože v tom okamžiku uklidní energii vody. Na jižní a jihovýchodní straně to dodá energii rozvoji, inovativnosti a novým myšlenkám.

Stone In

Podle pokynů feng-šuej dostává kámen pevnou jangovou energii. Ať je to jakkoli, je důležité zaměřit se na to, jak se s kamenem zachází. Normální kamenné povrchy, tím přesněji, jejich nepříjemnost, rychleji rozptýlí energii chi a vyčištěný kámen, například mramorové podlahy, zrychlí proud chi a dodá energii v místnosti. Mramorové dlaždice pozitivně ovlivní temnou toaletu a v místnosti – nečekaně.

Sklenka

navíc má vlastnosti džangu díky jeho hladkému povrchu a slunci, které do něj vstupuje. Sklo mimořádně urychluje energii chi, takže by mělo být používáno opatrně. Esenciálnost a vynalézavost se významně zvyšují využitím skla a dokonce i nadměrným zdůrazňováním při zneužívání. Aby nedocházelo k ohrožení, sklo by mělo být spojeno se dřevěnými nebo rostlinnými vlákny, jak se mísí a vytvářejí rovnováhu.

Materiály

Všechny materiály brání proudu. Jsou navrženy pro použití v živých a dřímajících oblastech. Pokud máte šanci mít v domě nebo v podkroví rozjímací kout, obložte jej materiálem. Úvaha! Podstatné látky způsobují únavu a pomalost.

Kov

Metal je agentem jangu. To zjevně zrychluje energii chi. Mírné využití kovu (přístroje, nádobí atd.) Se stará o rovnováhu. V místnostech s velkým množstvím energie je vhodné využít více kovových předmětů, jako jsou regály nebo důchody.

Světlo a stínování

Všichni odborníci se shodují, že světlo a stínování jsou zvláště důležité při přípravě obytných a pracovních prostor. Různé testy ukázaly, jak se v místnostech různých tónů jednoznačně mohou změnit perspektivy, dispozice nebo nálady jednotlivců. Byla dokonce situace, že u lidí, kteří zůstali v modré místnosti déle, teplota klesla o několik stupňů. Feng Shui přidělil stínování národům světa:

pastelově bílá má místo se severem, bílá k hornímu východu, zelená k východu, matná zelená a modrá k jihovýchodu, tlumená červená k jihu, tmavá k jihozápadu, červená k západu, tlumená k severozápadu, žlutá všem. Pod nimi zkoumáme, kam se hodí každé stínování.

Pastelově bílá

To je stín tiché, tajně fungující severní energie. Ovlivňuje vývoj, inovativnost a mimozemský život. Tento tón je mimořádný pro místnost nebo místo, kde odrážíte.

Bílá

Pro pracovnu se doporučuje bílá, protože zvyšuje inspiraci a námahu. Tento tón je navíc vhodný pro dětský pokoj, podle rámce Feng Shui má místo u nejmladšího dítěte, které má místo na severovýchodě.

Zelená

Zářivá zelená podporuje imperativnost a nebojácnost. Má tendenci být využíván jak při vyšetřování, tak v salonku.

Tlumená zelená a modrá

Tyto dva tóny oslovují jihovýchod. Matná zelená je jemnější než zelená, která podporuje imperativnost a uzákonění. Modrá funguje srovnatelně.

Tlumená červená

Tlumená červená energizuje sousedství. Pro jednotlivce, kteří zvou návštěvníky a jsou pravidelně se společníky, by měl být web tímto tónem. Toto je ideální rozhodnutí!

Červená

většina zvýraznění ochranných známek jangu je červená. Kdekoli je spousta energie, musíte využít odstín červené. Červená může být použita v salonu a místnosti, když potřebujete inspirovat upřímné nálady.

Dark In

Feng Shui vzdělává, temná oslovuje přátelský každodenní život. V západních zemích to souvisí se smrtí, pohřbením a truchlením, takže pár jedinců bude obecně zdobit své obydlí ve tmě.

Tmavý tón

Tento tón vylučuje imperativnost a potěšení ze života. Tma souvisí s důkladností a eminencí. Doporučuje se pro použití na otevřeném prostranství nebo ve službách. V obytných místnostech je to nepodstatné.

Žlutá

Žlutá, stejně jako další nádherné zemské tóny, je vhodná pro kuchyň a všechny okruhy světa. To je nejméně doporučeno pro použití v místnosti a toaletě.

Nábytek a světla

Feng Shui nabízí pokoje s novým vybavením, protože nehromadily energii. Není rozumné používat nábytek, když není jasné, odkud pochází, a zda ho hodnotíte v extravagančním staromódním obchodě nebo v komiksu. Když vezmeme v úvahu všechny věci, nemáte vůbec nejmenší představu o historickém pozadí nábytku, takže jakou energii dostanete zpět. Toto napomenutí je významné při vybírání nábytku pro odpočinek – postele, pohovky atd

Feng Shui doporučuje, aby bylo chytřejší vyrábět méně nábytku než něco nahoře, protože strašná energie se hromadí kolem zcela nepoužívaného nebo minimálně používaného nábytku, který může poškodit shodnost místnosti. Rovněž by bylo vhodné spojit energie nábytku a zazvonit. Za předpokladu, že je například místnost přemožena přílišným zpožděním energie, umístěte odolný skleněný stůl.

Světlo je energie. Při šanci, že se energie chi zastaví v místnosti, by ji nařídilo další světlo. Světla by však měla být používána s výstrahou. Například Feng Shui doporučuje držet se od světla shora dopadajícího přímo na postel v místnosti. To je velmi negativní pro pohodu. Ideální je umístit světla k posteli.

Z různých současných osvětlovacích technik upřednostňuje Feng Shui příkladná nebo směrová žárovka. Zářivky nebo energeticky úsporná světla jsou vypouštěna kvůli rozšířenému záření, protože mají nepříznivé důsledky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *